Kalkan'da Ne Yapılır?

Kalkan'da Ne Yapılır?

Kalkan'da Ne Yapılır?

Doğal dokusunun bozulmadığı nadir yerlerden biri olan Kalkan’da, her anından keyif alacağınız bir balayı geçirmeniz mümkün. Burada yapacağınız pek çok farklı aktivite, hem balayınıza renk katacak, hem de sizi özellikle mutlu edecek. Daha önce şahit olmadığınız çok sayıda kuş türüne, farklı çiçek ve ağaçlara rastlayacağınız Kalkan’da, her anından mutlu olacağınız bir balayı deneyimleyeceksiniz.

Kalkan, misafirlerine oldukça çok aktivite imkanı sunmakta. Özellikle bir villada balayı geçiriyorsanız, her şeyin tamamen sizin kontrolünüzde olduğu bir tatilde, her şeye doya doya vakit ayırabileceğinize emin olabilirsiniz.

Kalkan’da konaklarken, her gün oksijen dolu bir coğrafyaya gözünüzü açacaksınız. Her şey size ait ve sizin programınıza göre olacağı için, uyanır uyanmaz kuş sesleri eşliğinde kendinizi havuza bırakabilirsiniz. Dilerseniz, daha günün ilk ışıklarında güneşin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Yine aynı şekilde, gökyüzündeki binlerce yıldızın altında havuz keyfi yapabilir, sevdiğiniz ile birlikte romantik akşamlar geçirebilirsiniz. Her anından keyif alacağınız özgür bir balayı için, Kalkan’da her koşul doğa tarafından sağlandı bile!


Kalkan’da Yapılabilecekler Saymakla Bitmiyor

Villanızın kusursuz atmosferinde tüm tatilinizi geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak, Kalkan’da yapılabilecekler sadece bununla sınırlı değil. Onlarca farklı aktivite imkanı sunan bu beldede, balayınız boyunca takvimi sadece siz belirleyeceğiniz için birbirinden özel etkinlik imkanları da karşınıza çıkacak.

Su sporlarından doğa yürüyüşlerine kadar, her an keyif dolu günler geçireceğiniz Kalkan’da neler yapabileceğinizi, balayınızı nasıl daha iyi hale getireceğinizi sizler için derledik.


Kalkan’ın Olmazsa Olmazı: Mavi Turlar

Çevrede çok sayıda el değmemiş koy mevcut. Bu koyların pek çoğuna da karayolu ile ulaşım mevcut değil. Kalkan’da balayınızı geçirirken, bu koyları tekne turları ile ziyaret edebilir ve denizin tadına doya doya varabilirsiniz.

Özellikle balayı çiftlerine çok romantik bir deneyim yaşatacak olan tekne turları, her gün sabahları Kalkan merkezden başlıyor. Pek çok farklı rota alternatifiniz olan bu etkinlikte, yine tüm balayınızda olduğu gibi, tam olarak ne istiyorsanız onu yapabileceksiniz.

Suyun Üstü Kadar, Altını Da Keşfedebilirsiniz

Mavi turlar ile Akdeniz’in eşsiz koylarına şahit olduktan sonra, aynı şekilde bu coğrafyanın zengin su altı zenginliklerini de keşfedebilirsiniz. Çiftler için çok özel bir aktivite olan dalış, Kalkan’ın neredeyse her noktasında yapılabiliyor.İnsanlar tarafından oluşturulmuş yapay resiflerde, pek çok farklı balık türüne rastlamanız mümkün. Aynı zamanda, hem bu resiflerde, hem de bölgenin diğer noktalarında çok zengin bir su altı bitki çeşitliliği olduğunu da unutmamak gerek.


 

Ormanlarda Kaybolacağınız Trekking Rotaları Sizi Bekliyor

Kalkan’ın gizli kalmış güzelliklerini siz ve sevdiğiniz ile buluşturacak olan trekking rotalarını keşfetmeniz, balayınız için bambaşka bir renk olacak. İster turlarla, isterseniz rotalarda yer alan yönlendirici levhalar ile kendi başınıza keşfedebileceğiniz bu rotalarda hem doğanın içinde kaybolacak, hem de eşsiz bir atmosferle büyüleneceksiniz.

Balayı çiftlerine romantizm dolu günler yaşatacak olan bu cennet coğrafyada, her şeyin istediğiniz gibi olmamasına imkan yok!

Su Sporlarını Da Atlamayın

Eğer balayınıza heyecan katmak istiyorsanız, Kalkan’da yapabileceğiniz çok sayıda su sporu alternatifi de mevcut. Parasailingden rüzgar sörfüne kadar, her türlü etkinliği bulabileceğiniz sahil şeridinde keyifli günler geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Günün Yorgunluğunu Havuz Başında Atın

Kalkan’ın neşeli ve hareketli yaşantısından uzaklaşıp, günün yorgunluğunu havuzunuzun başında atmayı unutmayın. Sadece size ait olan yüzme havuzunuzun başında, keyifli ve romantik vakitler geçirerek huzur bulacaksınız.

Villada balayı geçirmenin güzelliklerini, her an yaşayacağınız Kalkan, hem romantizmi, hem de huzuru ile sizi misafir etmeye hazır.

Yorumlar

Henüz bir yorum yok, ilk yorumu siz yapın...

Yorum Yaz