Çağrı Merkezimiz 23:00'a kadar açık!
Çağrı Merkezi
+90850 532 49 00
WhatsApp ile yaz
+90536 994 4680

Deniz Manzaralı Balayı Villaları

Balayına çıktığınızda, uzun süre boyunca beklediğiniz, hayalini kurduğunuz bir tatil geçirmek istemeniz gayet doğal. Bunu yaparken, gerek düğün ve diğer yorucu uğraşların stresinden arınmak, gerekse sevdiğiniz ile birlikle, romantizm dolu bir ortamda huzur bulmak isteyebilirsiniz. Hayatınız boyunca yalnızca bir kez geçireceğiniz balayınız için, her biri özel olarak hazırlanan deniz manzaralı balayı villaları, sadece bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda rezervasyonunuzu bekliyor.

Şehrin stresinden uzakta, istediğiniz gibi bir balayı tatili geçirebilmeniz için, tamamen size ait olacak şekilde hazırlanan bu kusursuz villalar içerisinde aradığınız her şeyi bulacağınıza emin olabilirsiniz. Her birinde özel bir mutfak ve yüzme havuzu yer alan deniz manzaralı balayı villalarında konaklarken, zihninizde belirecek tek şey huzur olacak.

Huzurlu Bir Balayı Tatili

Dinginlik ve huzurun bir arada olduğu bu villalarda, denizin her tonunu görecek ve her güne mutlu uyanacaksınız. Stressiz, sadece kendiniz ile baş başa kalacağınız bir balayı geçirmeyi arzuluyorsanız, bu villalar tam olarak size göre.

Her biri, tamamen size ait olan deniz manzaralı balayı villalarında, her türlü tatil ihtiyacına sahip misafiri mutlu edecek alternatifler mevcut. Gizlilik konusunda hassas olan misafirler için korunaklı havuz ve bahçe bölümüne sahip villalar olduğu gibi, lüks içerisinde bir balayı geçirmek isteyenler için, jakuziden saunaya kadar birbirinden özel ayrıntılara sahip villalar da yer almakta.

Manzara ve Kuş Sesleri Bir Arada

Tatilinize başladığınız ilk andan itibaren sizi büyüleyecek ve etkisi altına alacak olan bu villalarda geçireceğiniz her gün fazlasıyla romantik olacak. Hem manzaranın, hem kuş sesleri eşliğinde rastlayacağınız özel atmosferin ve çok daha fazlasının sizinle olacağı balayı villalarında tatil yapmak tam anlamıyla bir ayrıcalık.

Güne başlarken, doğanın her tonuyla uyanacak, sevdiğiniz ile birlikte kusursuz bir atmosferde vakit geçireceksiniz. Hiç şahit olmadığınız güzellikler ile karşılaşacak ve daha önce hiç deneyimlemediğiniz kadar özel günlere şahit olacaksınız.

Türkiye’nin cennet lokasyonlarında konumlanmış, her biri Akdeniz’in sonsuz maviliğini ayaklarınız altına serecek olan, hem yemyeşil doğayı, hem de huzuru yeniden keşfedeceğiniz deniz manzaralı balayı villaları, balayınızı ayrıcalıklı ve unutulmaz kılmak için rezervasyonunuzu bekliyor.

Devamını Göster