Hakkımızda

Hakkımızda

www.kiralikbalayivillasi.com HelloGroup İnternet Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ait bir markadır.

Firmamız A grubu 13228 lisans numaralı TÜRSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Acente ünvanımız Besthello Turizm Seyahat Acentesi'dir.Her aşk güzel bir balayı tatilini hak eder!

Yıllar sonra fotoğraflara baktığınızda balayı tatilinizde hatırlayacağınız tek şey mutluluk olacak.

Tamamı özel havuzlu villalarda, huzurlu balayı tatili için ihtiyacınız olan her şeyi düşündük.

Kiralikbalayivillasi.com, Türkiye’nin en güzel bölgelerinde villada balayı tatili için yeni evli çiftlere kapılarını açıyor.

Lüks mobilyalar ile dizayn edilen ve modern bir mimariye sahip olan balayı villalarında, tatiliniz süresince ev konforunda bir tatil yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sabah muhteşem manzara eşliğinde havuz başında kahvaltınızı yapıp, akşam gün batımının sonsuz güzelliğini izleyebilirsiniz.

Balayı tatiliniz süresince sevdiğiniz kişiyle baş başa, huzurlu ve romantik bir balayı atmosferi sunuyoruz. Ayrıca tüm balayı çiftlerine meyve tabağı ve oda süsleme hediyemiz.

Balayı tatilinizi villada eşsiz anılar ile taçlandırmak için sadece villanızı seçip, rezervasyon isteği göndermeniz yeterli. Kısa süre içerisinde tatil danışmanınız sizinle iletişime geçerek öğrenmek istediğiniz tüm konularda size yardımcı olacak.

Eşiniz ile birlikte bir ömür sürmesini dileyeceğiniz bu özel tatili, son derece konforlu, deniz manzaralı, özel yüzme havuzlu, doğa içerisinde ve istenmeyen bakışlardan uzak bir Balayı Villası ile eşsiz bir şekilde yaşayabilirsiniz.