Çağrı Merkezimiz 23:00'a kadar açık!
Çağrı Merkezi
+90850 532 49 00
WhatsApp ile yaz
+90536 994 4680

İslamlar Balayı Villaları

Kaş’ta yer alan ve yemyeşil coğrafyası ile misafirlerini büyüleyen İslamlar Köyü, Türkiye’nin en popüler tatil lokasyonlarından biri olmaya devam ediyor. Hem Türkiye’den, hem de dünyanın pek çok ülkesinden ziyaretçi çeken bu eşsiz belde, size kusursuz balayını yaşatmak için sadece bir tık uzağınızda.

Hayallerinizin Balayı Tatilini Yaşayın!

İslamlar balayı villaları, birbirinden özel ayrıntıları ile size hayallerinizin balayını yaşatmaya hazır. En ufak detayın bile atlanmadan işlendiği bu villalarda, doğanın her tonuna şahit olacak ve gerçek bir huzur deneyimleyerek evinize döneceksiniz. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki bağı güçlendirecek, her şeyiyle kusursuz bir balayı deneyimi yaşatacak olan İslamlar’da yapabileceğiniz şeyler saymakla bitmiyor.

Her biri özel tasarlanan bu villalar, romantizmi ve huzuru size yaşatmak için dizayn edildi. Gündüzleri çoğunlukla deniz manzarasına şahit olacağınız İslamlar balayı villalarında, akşam saatlerinde şehir ışıkları ve gökyüzündeki binlerce yıldızın parıltısı sizi bekleyecek. Romantizmin doruklarda seyredeceği bir balayı için ideal lokasyonlardan biri olan İslamlar, bu özelliği sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden turisti kendine çekiyor.

İslamlar Köyü Balayı Çiftlerini Bekliyor

Türkiye’nin oksijen depolarından biri olarak kabul edilen İslamlar Köyü’nde, size kusursuz balayı tatilini sunacak olan onlarca farklı villa seçeneği mevcut. Her biri, en iyi atmosferi sunmak için hazırlanan bu villalarda, en ufak bir problemle bile karşılaşmadan, her anından keyif alacağınız günler geçireceğinize emin olabilirsiniz. Tatiliniz sırasında, en ufak bir stresin bile sizi üzmeyecek, tamamen arınmış ve huzur bulmuş biçimde evinize döneceksiniz.

Hayatta sadece bir kez karşınıza çıkan deneyimlerden olan balayından tam olarak keyif alabilmek için ideal coğrafyalardan biri olan İslamlar Köyü, kiralık balayı villası seçenekleri ile misafirlerini bekliyor. Kapalı ve ısıtmalı havuzdan jakuziye kadar, pek çok özel detay, tercihinize göre sadece bir tıkla sizin olabilir. Yine aynı şekilde, gizlilik konusunda hassas misafirlerin sıkça tercih ettiği, korunaklı havuza sahip villalarda da balayınızı çok daha renkli hale getirebilirsiniz.

Her noktasında keyif ve mutluluğun sizinle olacağı bir balayı geçirmek istiyorsanız, yemyeşil doğası ve kusursuz oksijen oranı ile, İslamlar balayı villaları sizi ve sevdiğinizi misafir etmek için hazır.

Devamını Göster