Çağrı Merkezimiz 23:00'a kadar açık!
Çağrı Merkezi
+90850 532 49 00
WhatsApp ile yaz
+90536 994 4680

Kalkan Balayı Villaları

Her yıl yerli ve yabancı turistleri kendisine çeken Kalkan, doğal güzellikleri ve konforlu konaklama olanaklarıyla tüm dünya da dikkat çeken tatil bölgelerinden birisi olmuştur. Kalkan balayı villaları, antik kentleri ve plajlarıyla eşsiz bir tatil atmosferi sunuyor. Kalkan bölgesi, Akdeniz’in en özel tatil rotalarından bir tanesidir.

Deniz, Kum ve Güneş!

Akdeniz’in tertemiz ve masmavi sularına kendinizi bırakabileceğiniz renkli plajlarıyla deniz, kum ve güneşin tadını Kalkan’da eksiksiz bir şekilde çıkartabilirsiniz. Eşinizle birlikte unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabileceğiniz Kalkan, yeni evli balayı çiftleri için de ideal bir balayı rotası olarak ön plana çıkmaktadır.

Yılın 300 günü güneş ışığı alan Kalkan’da; özellikle yaz ayları en yüksek doluluk oranı ile en hareketli dönemlerini yaşanmaktadır. 2007 yılından bugüne kadar Avrupa’nın en çok tercih edilen tatil kasabası olan Kalkan’da dünyanın birçok yerinden tatil severler tatillerini yaşamak için yaz aylarında Kalkan’a gelmektedirler.

Kalkan Balayı Tatili

Mutluluğunuzu unutulmaz kılacak ve hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir tatile adım atacağınız Kalkan balayı villalarında eksiksiz bir tatil sizleri bekliyor. Eşinizle birlikte baş başa bir tatil deneyimi yaşayabileceğiniz Kalkan balayı villaları, tam donanımlı mobilyaları ve muhteşem bir manzaraya sahip olan konumlarıyla sizlere konfor ile huzuru buluşturan bir tatil sunuyor.

Villanızın bahçesinde yer alan özel yüzme havuzuyla, havuzun keyfini günün dilediğiniz anında çıkartabilirsiniz. Sonsuz mavilikleri ayaklarınızın altına seren harika Akdeniz manzarasının da etkisine kendinizi bırakabilirsiniz. Bahçenizde bulunan şezlonglarda uzanıp bir yandan güneşlenirken bir yandan da uçsuz bucaksız bir manzaraya karşı içeceklerinizi yudumlamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Devamını Göster